KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15636111
nr 1563 6111
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 2 st, Getter, Signerade, 7-upplaga, yttermått inklusive ram: 26x31 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:32:00
100 kr
150 kr
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad